Home / News / Fantasy Flight Games promuje dalej

Fantasy Flight Games promuje dalej

Wydawnictwo Fantasy Flight Games opublikowało kolejny pakiet „stuffu” do swoich gier. Tym razem znajdą dla siebie coś osoby oczekujące na premierę Middle-earth Quest i BattleLore: Heroes Expansion oraz fani gry Kingsburg.

  • Jeżeli chodzi o Middle-earth Quest to na oficjalnej stronie można było głównie poczytać o stronnikach Saurona. Wreszcie znajdziecie tam opis samego Saurona i możliwości jakie staną przed graczem, który wcieli się w jego rolę.
  • Tym razem osoby stojące za promocją BattleLore: Heroes Expansion przybliżają nam postać Rzezimieszka, Łotra czy jaki tam stosujecie u siebie odpowiednik angielskiego Rogue. We wpisie możecie poczytać dość szczegółowo o jego zdolnościach specjalnych.
  • FFG opublikował czwarty, darmowy scenariusz do Kingsburga pod tytułem Wheel and Deal. Udostępnia on możliwość zdobywania wpływów u różnych grup społecznych żyjących w naszej prowincji. Możemy pozyskiwać stronników choćby w arystokracji, armii, wśród rzemieśników, aż po półświatek. Przedstawiciel każdej grupy dostarcza unikalnych zdolności. Zachęcam też do zapoznania się i ściągnięcia poprzednich scenariuszy.

 

Facebook Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

dwa × 4 =