Home / News / Nowy Brass – czy to początek kolejnej serii?

Nowy Brass – czy to początek kolejnej serii?

Gry z serii Treefrog Line sprzedają się tak dobrze, że Martin Wallace może pozwolić sobie na zatrudnienie człowieka do prac papierkowych i innych czasochłonnych działań firmowych. Dzięki temu Autor uzyskany czas będzie mógł przeznaczyć na stworzenie nowych gier pod szyldem Warfrog Games. Na pierwszy ogień pójdzie podrasowana wersja gry Brass, umożliwiająca tworzenie rozszerzeń z nowymi mapami oraz partie 5-osobowe. Moim zdaniem Brass działa znakomicie i z niepokojem będę oczekiwał na informacje co konkretnie zostanie w grze zmienione. Ciekawe też czy kolejne mapy do nowej gry będą powstawać tak szybko jak do Age of Steam.

[boardgamenews.com]

 

Facebook Comments

7 komentarzy

  1. ta wersja Brassa ma być odchudzona – TO przyprawia o niepokój (Brass w obecnej formie jest świetny), z drugiej strony – nie czuję też potrzeby nowych map czy 5-ego gracza

  2. Brass w wersji light? O, nie! Pewnie jeszcze grafika rodem z nowego Tinners’ Trail. Piątego gracza też mi nie trzeba. W cztery osoby jest już wystarczająco ciasno.

  3. Ale to nie ma być Brass 2nd edition. Gra będzie się zupełnie inaczej nazywać, pewnie tylko tematyka / mechanika będzie zapożyczona z Brassa.

  4. … no dobra… sam już nie wiem co o tym myśleć ;P

  5. Ja tam czekam bardzo :).

  6. Jak na wszystko Wallace’a – czekam z niecierpliwością 🙂

  7. chętnie wypróbuje nowego brasa

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

11 − osiem =