Home / News / HexoManiak – następny etap wtajemniczenia dla planszomaniaka

HexoManiak – następny etap wtajemniczenia dla planszomaniaka

Grupa fanów gry planszowej Neuroshima Hex wydała, pod egidą serwisu Poltergeist i wirtualnego wydawnictwa mark6, pierwszy numer fanzinu HexoManiak (znajdziemy go tutaj). Wirtualne pismo w całości poświęcone jest oczywiście najgłośniejszej grze Portala Neuroshimie Hex. W środku magazynu znajdziemy:

 • wywiady z Michałem Oraczem i Filipem Kinczykiem,
 • tryby gry,
 • hexogłówki,
 • artykuły dla autorów nowych armii,
 • Doomsday Machine i Mad Bomber w layoucie drugiej edycji,
 • tłumaczenie pierwszej zagranicznej armii do Hexa — Insektoidów.

Przejrzałem pobieżnie HexoManiaka i wygląda bardzo ciekawe. Nikt, kto poszukuje nowych pomysłów na rozgrywkę w Neuroshime Hex, nie powinien przejść obok niego obojętnie. Fajny jest m.in pomysł z hexogłówkami, czyli specyficznymi konfiguracjami na planszy, w których musimy przeprowadzić ostatnią bitwę i pokonać przeciwnika. Jeżeli jest tu jakiś hexomaniak, to niech da znać czy odpowiada mu zawartość pierwszego numeru.

[Polter.pl]

 

Facebook Comments

2 komentarze

 1. Nabuchodonozor

  Ja jestem Hexomaniakiem. Wypasiony pomysł. Mam nadzieję, że się utrzyma 🙂

 2. Nabuchodonozor

  Ok na razie przeczytałem spis treści (:P) i tryby rozgrywki. W spisie treści wszystko miodzio, ale do pełni szczęścia mi czegoś brakuje- kampani, lub choćby scenariuszy. Co do trybów gry to niektóre są wręcz genialne w swojej prostocie a inne przekombinowane. Każdy na pewno znajdzie coś ciekawego dla siebie. Jak poczytam następne rozdziały to napiszę dalej co sądzę. Jak na razie same pozytywne wrażenia 🙂

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

12 − trzy =