Home / News / Premiera Steam!

Premiera Steam!

Jak możemy przeczytać na stronie Phalanx Games Polska, jeszcze w tym tygodniu pierwsze egzemplarze Steam Martin’a Wallace’a, będą rozsyłane do hurtowni. Jeszcze dzisiaj do druku ma trafić polska wersja instrukcji.

Jeżeli wszystko pójdzie dobrze, pod koniec następnego tygodnia będziemy mogli zagrać w Steam. Bardzo lubię Age of Steam, a na nowe wcielenie tej znakomitej gry, pieniądzę do świnki odłożyłem już dawno. Teraz czas przyszykować młotek do jej rozbicia.

źródło: Phalanx Games Polska


 

Facebook Comments

11 komentarzy

 1. Mnie akurat Steam nie kręci tak bardzo jak AoS (przynajmniej z opisu i zasad) ale strasznie podoba mi się edycja kolekcjonerska — tutaj okładka: http://www.boardgamegeek.com/image/471002

 2. Ciekawe, jaka będzie cena.

 3. pewnie kolo 190 zł

 4. steady: ale edycja kolekcjonerska z tego co wiem, ma byc rozsyłana dopiero od 15 czerwca. Można ją zamówić bezpośrednio ze strony Mayfair i kosztuje 70$

  https://www.mayfairgames.com/cgi-bin/shopper.exe?preadd=action&key=MFG_45511

  A co do AoS. Przyznaję że kupuję Steam’a trochę w ciemno. Dużo osób w Warszawie ma AoS, a z tych dwóch gier w moim prywatnym gronie, Steam ma większe prawodpodobieństwo wylądowania na stole (jest troszkę lżejszy, ale nie wydaje mi się żeby tak bardzo 🙂 )

 5. Wiesz, jak dla mnie największą różnicą jest nawet nie oddzielenie tracków dochodu i punktów (chociaż to gruba rzecz jest) a same zmiany w braniu udziałów. Ale oczywiście z chęcią zagram i się przekonam :). No i AoS to w ogóle nie jest aż tak ciężka gra, jak ją niektórzy malują.

 6. A ja zamawiam dlatego Steam, że to gra Wallace’a, a nie jakiegoś uzurpatora 🙂

 7. A mnie nie obchodzi kto jest autorem – ja po prostu lubię dobre gry (którą Steam za pewne również jest) :).

 8. Oczywiście, to tylko kwestia pewnej moralności, nie każdy ją posiada.

  😉

 9. A to Maruda Obrońca Moralności :-p

 10. PS: nazwa Age Of Steam oficjalnie powędrowała do Bohrera:).

 11. Prawa to tylko sprawa techniczna i tak urząd patentowy do tego podszedł. Najwidoczniej – według prawa amerykańskiego – Bohrer jest faktycznie jej właścicielem.

  Na BGN wywiązała się sympatyczna dyskusja pod wpisem z informacją o przyznaniu patentu Bohrerowi. Niezły z niego – z Bohrera, nie z patentu – dupek.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

4 − 3 =