Home / News / Gracz = hazard

Gracz = hazard

Gdy kilka lat temu ekipa Puszona przymierzała się do wydawania magazynu na temat planszówek i wybrała tytuł „Gracz”, nazwa ta już była zarezerwowana. Dopiero teraz okazało się przez kogo i po co – kilka dni temu pojawił się w kioskach pierwszy numer miesięcznika Gracz.

O czym można przeczytać w magazynie, pokazuje z grubsza okładka. Jak widać słowo „gracz” utożsamiane jest potocznie z hazardzistą, bo magazyn koncentruje się na zakładach bukmacherskich, internetowych turniejach pokera i grach kasynowych. Dla czytelnika Games Fanatic humorystycznie zabrzmi z pewnością następujące zdanie z artykułu wstępnego:
„Świat gier jest niezwykle bogaty i różnorodny – począwszy od zakładów sportowych, przez pokera, ruletkę, Black Jacka, aż po tak popularne ostatnio Jackpoty, umieszczane w rosnących jak grzyby po deszczu salonikach gier.”


 

Facebook Comments

4 komentarze

  1. No proszę a my wciąż tylko te eurogry i ameritrash. Strasznieśmy ograniczeni 😉

  2. No właśnie. Ja bym chętnie zagrał w ruletkę na najbliższym spotkaniu. Ktoś ma i przyniesie? ;-p

  3. Geko, tylko żeby oddać klimat, żeby było mniej eurogrowo i “po niemiecku”, to trzebaby trzech bambrów w czarnych garniakach postawić w drzwiach, nakopcić kubańskimi cygarami, dograć szkło, lód, i coś do tego oraz zorganizować jakieś “hostessy” 🙂

  4. Ja się na to zgodzę. Ze swojej strony mogę kupić paluszki solone :-p

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

1 × trzy =