Home / News / Dzwonimy po gry!

Dzwonimy po gry!

Jadę samochodem, jadę spokojnie, a tu łup, w radiu słyszę: “Zgraj się z nami…” – lokalne radio gliwickie CCM organizuje z naszą gliwicką Żyrafą konkurs. Pytania są proste, nagrody atrakcyjne, a poziom wiedzy uczestników tak niski, że ho ho ho. Wczoraj pytanie dotyczyło Alhambry, na 5 minut przed końcem programu, po dwóch godzinach rozpaczliwych prób mieszkańców Gliwic (odpowiedzi w stylu warcaby, szachy, chińczyk…) prowadzący z wyraźnym westchnieniem ulgi odebrał telefon osoby, która znała odpowiedź. “Tak, to Alhambra! Brawo! Już się bałem, że nie rozwiążemy tego konkursu!”

Drodzy fanatycy. Wchodźcie na stronkę CCM, słuchajcie radia jutro i przez cały kolejny tydzień (konkurs chyba trwa od 10 do 13) i zbierajcie nagrody!


 

Facebook Comments

3 komentarze

  1. Jak widać dużo jest jeszcze do zrobienia w kwestii podniesienia świadomości społecznej istnienia czegoś takiego jak nowoczesne gry planszowe.

  2. Nie chcę być malkontentem,ale wydaje mi się, że idea konkursu jest inna niż: “Maniacy dzwońcie i koście gry 30 sekund po tym,jak padło pytanie”.

    Sam konkurs to bardzo fajnypomysł.

  3. A już po tytule myślałem, że w Gliwicach ruszył pomysł, o którym ostatnio rozmawialiśmy pół żartem, pół serio 😉

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

17 − 9 =