Home / Aktualności / Hooopissimo!

Hooopissimo!

hoop logoW trudnych czasach kryzysu u progu międzynarodowej kariery stoi najnowsza gra Adama Kałuży, czyli Hooop! Granna wróciła z Norymbergii z kilkoma nowymi pomysłami na wprowadzenie swojego hitu na nowe rynki i trzeba przyznać, że robi to z rozmachem godnym podziwu. W rozwinięciu wiadomości prezentujemy fragmenty pudełka we włoskiej wersji językowej gdzie grę będzie sprzedawała firma Red Glove. Ale Włochy to nie wszystko. W niedługim czasie Hooop! ukaże się także na rynku litewskim, węgierskim, ukraińskim, australijskim i nowozelandzkim. Dwa ostatnie kraje będzie obsługiwać firma Dr Wood, wydawca gry Kogworks, którą Adam niestrudzenie próbuje spopularyzować w Polsce (zresztą całkiem słusznie, bo to bardzo ciekawy tytuł). Prawdopodobnie Granna prowadzi też rozmowy na temat wprowadzenia gry na największe europejskie rynki, czyli niemiecki i francuski.

hooop fronthooop back


 

Facebook Comments

17 komentarzy

 1. Avatar

  ehhh.. taki hit w W-wie nikt nie przynosi na spotkania, chetnie poznam ale nie ma okazji na tej planszowkowej pustyni 😉 (a to ne jedyny tytul ktory jest deficytowy na tej Saharze 🙂 )

 2. Avatar

  Było na Warsaw Open. Tylko ludzi było mało.

 3. Avatar

  ja nawet miałem, ale nie spodobało mi się niestety

 4. Avatar

  Na Pionku też był, ale wołałeś Jax uganiać się na nowościami ;D

 5. Avatar

  Przyniosę jutro na Politechnikę w takim razie.

 6. Avatar

  Ja grałem tylko w 4 osoby i na tyle gra chodzi kiepsko, bo nie da się przewidzieć rozwoju sytuacji na planszy. Jednak wydana jest bardzo fajnie, a ta wiadomość bardzo cieszy.

 7. Avatar

  A wszystko to za jedyne 35zł – http://allegro.pl/show_item.php?item=593329809#gallery 😀 😀 😀 Przepraszam, nie mogłem się powstrzymać 😀

 8. Avatar

  @jax – jak to nikt nie przynosi. Jedyny raz jaki grałem to na Politechnice w 4 osoby i było bardzo fajnie, bo nie narzekałem i wygrałem. 😉

 9. Avatar

  Na 4 jest zdecydowanie najsłabiej. Przypomina nieco chińczyka w tym wariancie 😀

 10. Avatar

  A tam, mi się podobała… grałem na 4ech 4y razy… 3(albo 4 ;)) wygrałem ;). Jak dla mnie to wcale nie jest zła na 4 osoby i na pewno chińczyka nie przypomina w żadnym momencie :). Inna sprawa – dla mnie osobiście ruchy wydawały się stosunkowo oczywiste i szybko załapałem strategię, która wygrywała.. przynajmniej w moich partiach :).

 11. Avatar

  Brawo Adam! 🙂

 12. Avatar

  Witam !
  A ja mam pytanie. Gdzie można kupić wspomniane w informacji Kogworks (Mecanix). W ofercie polskich sklepów nie ma. Przynajmniej ja nie znalazłem. Sprowadzenie z Australii raczej nie wchodzi w grę (wysoki kurs + astronomiczna kwota za przesyłkę). Ktoś może pomóc ?
  Pozdrawiam

 13. Avatar

  Niestety ta gra jest raczej ciężko osiągalna w Europie. Adamowi udało się przywieźć swój egzemplarz z Essen, gdzie rozegrał dość przypadkowo partyjkę z autorem. Pisał o tym zresztą w ŚGP, polecam – to fajny tekst (w dziale felietony).

 14. Avatar

  P.S. Pograć można w nią regularnie na Pionkach, Adam zawsze ją udostępnia.

 15. Michal Stajszczak

  Może zasugerować Grannie barter?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

one × four =