Home / News / Nielegalny handel w Dominionie

Nielegalny handel w Dominionie

Dominion

Wysłannik do Dominiona miał być od lutego dystrybuowany przez BGG. Na razie jest dostępna tylko wersja niemiecka, angielska pojawi się w marcu. Za to fani Dominiona dostaną kolejną kartę promocyjną – The Black Market.

Czarny rynek też będzie można nabyć za pośrednictwem BGG. Pojawi się równocześnie z The Envoy. A co w ogóle daje czarny rynek? Pozwala na odsłonięcie 3 kart z talii czarnego rynku (Przed grą układamy stos (tzw. Black Market Deck) z niewykorzystanych kart królestwa). Jedną z tych odsłoniętych kart można kupić. Pozostałe karty są odkładane w dowolnej kolejności na górę talii czarnego rynku. Oprócz tego dostajemy +2 do zakupów. Sam czarny rynek kosztuje 3.

W tym roku nie będzie już kolejnych kart promocyjnych do Dominiona. Wyjdzie „tylko” Intrigue i Seaside.

[BGG]


 

Facebook Comments

6 komentarzy

  1. lS+G3dQCQ2jEID8B

    a mialo byc tak pieknie. system karciany mial sie nie zwiekszac. karcianka piekna jak kolekcjonerska bez kolekcjonowania.
    i jak zwykle ….
    p

  2. Oj chyba nikt nie był na tyle naiwny, żeby sądzić, że Dominion nie doczeka się dodatków.

  3. różnica jednak taka, że ciągle możesz wygrać w tego Dominiona, nawet jeśli nie kupiłeś sobie boosterów, blisterów czy innego badziewu, który jest sto razy lepszy niż karty z podstawki, i bez nich wygrać się nie uda.

  4. Jeżeli dobrze zrozumiałem to karta raczej średnia. Zwiększa losowość ;)- bo czasem jak się trafi powolny zestaw na sole, to karta dodająca np. akcję czy buy-a może zapewnić jednoznaczną wygraną danemu graczowi. No i dodatkowo może w różnym stopniu wydłużyć setup i składanie[zależy jaki ktoś ma sposób segregacji kart].

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

piętnaście + 4 =