Home / News / Klimatyczny przewodnik po A Game of Thrones LCG

Klimatyczny przewodnik po A Game of Thrones LCG

Mało kto lubi czytać instrukcje, ze mną osobiście na czele. W czasach pośpiechu i permanentnego braku czasu, wszelkie tłumaczenia reguł w formie video są zawsze mile widziane. Fantasy Flight Games opublikował właśnie taki video przewodnik po A Game of Thrones LCG, podzielony na 10 rozdziałów. Warto dodać, że jest ślicznie opracowany i bardzo klimatyczny. Oczywiście dostępny tylko w wersji z angielskim lektorem.


 

Facebook Comments

6 komentarzy

  1. Kawał solidnej roboty, taki przewodnik. Naprawdę potrafi narobić ochoty na grę. (Ale nie, nie kupię).

  2. Akurat wczoraj czytałem o tej grze 😀 Ale nie, nie dla mnie są te CCG/LCG czy jakiekolwiek kolekcjonerskie…

    A instrukcje lubię czytać 🙂

  3. Sama gra jest warta wypróbowania. W obecnej formie, niekolekcjonerskiej, wydaje się jeszcze ciekawsza. Problemem jest “tylko” mała popularność tej karcianki. Świetna mechanika i (w większości) bardzo dobre ilustracje (m.in. Tomasz Jędruszek) to największe atuty gry. Do tej pory grałem tylko w wersję dla 2 osób, ale na pewno przetestujemy nowe zasady dla wielu graczy ze znajomymi.
    Sam pomysł, by karcianki sprzedawać nie w losowych “boosterach”, ale w postaci zestawów o znanej zawartości to krok w dobrym kierunku, zdecydowanie. Pozdrawiam

  4. No cóż, najlepsza seria książek jaką czytałem w życiu, najlepsza gra (nie ważna kategoria) w jaką grałem w życiu…. choć LCG imho troszkę jednak kuleje to obejrzę filmiki ze smakiem – bez dwóch zdań.

  5. Kurcze … te poradniki znowu mnie napalily na LCG chociaz obiecalem sobie ze nie kupuje!

  6. @wojo – Odpusc sobie i kup cos w co i ja bede chcial zagrac 😉

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

4 × jeden =