Home / News / Planszomaniacy pomożecie?

Planszomaniacy pomożecie?

Rozpoczynamy trudną drogę przebijania się z tematem planszówek do świadomości przeciętnego użytkownika Internetu. Wiem, że kilku blogom z zupełnie innej tematyki udało się to całkiem nieźle i dane hobby zainteresowało zupełnie nowe osoby. Mianowicie będziemy próbowali zaznaczać swoje miejsce w różnych serwisach agregujących blogi. Czyli takich, które gromadzą wpisy z różnych stron. Pierwszy z nich to blogbox.  

Jednak, żeby w ogóle serwis zaczął umieszczać o nas informacje i przeciętni użytkownicy tego serwisu czytali nas regularnie trzeba zdobyć wystarczającą liczbę pozytywnych głosów. I teraz prośba do was. Pomożecie osiągnąć, aby planszówki na stałe zagościły w blogosferze? Wystarczy wejść na tę stronę, stworzyć swój profil i zagłosować tutaj na Tak (góra strony) dla Games Fanatic.


 

Facebook Comments

10 komentarzy

 1. Weźcie szybko coś dodajcie, żeby ten post spadł niżej, bo to siara wielka, że na tym bloxboksie wisi tak na górze, co może powodować, że częsc osoób da nie!

 2. Zrobione. Kiedy dostanę wódkę i kiełbasę za oddanie głosu? 😉

 3. Neurocide-czemu “siara”?

 4. @Lucf
  Bo taki post krzyczy “Jestem nudnym blogiem, muszę zwoływać ultrasów na pomoc, bo sam z siebie nikogo nie zainteresuję”.

 5. memnos dzięki

 6. A może tak założyć profil GamesFanatic na Nasza-klasa.pl :)… przebicie się murowane… ja się zapiszę do znajomych…

 7. jak znaleźć na tym blogboxie ‘gamesfanatic’?
  na którym miejscu już jest?
  to jest tylko jednorazowe głosowanie, czy głosuje się codziennie?

  jakoś nie mogęznaleźć odpowiedzi na te pytania 🙂

 8. Póki co jesteśmy na etapie kwalifikacji, czyli trzeba wejść z menu: Proponowane – Rozrywka. Aby przejść dalej musimy uzbierać o 50 głosów na Tak więcej niż na Nie. Jak łatwo zobaczeć jesteśmy dopiero w połowie tego zadania. Dlatego zachęcam do głosowania.

  Głosowanie jest jednorazowe.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

jedenaście − 10 =