Home / News / Catan w Japan

Catan w Japan

Wspominaliśmy swego czasu, że wkrótce Osadnicy z Catanu trafią na Playstation 3. Już to nastąpiło, ale tylko na profilu japońskim. Niestety występuje tam miejscami dużo japońskich krzaczków tak, więc trzeba uzbroić się w cierpliwość i poczekać na wersje amerykańską lub europejską. Przypomnę, że gra będzie umożliwiała rozgrywkę w pojedynkę na jednej konsoli, 2-4 graczy w wersji online oraz będzie wykorzystywać LPCM/Dolby Digital 5.1 Audio i 1080p.

Zrzuty ekranów:

"Drogi kolego, chciałbym wymienić z tobą tradycyjne uprzejmości a oprócz tego oddać Ci troszkę drewna za trzy kamienie i dwa zboża. Jeśli się zgadzasz, naciśnij dowolny klawisz."
“Drogi kolego, chciałbym wymienić z tobą tradycyjne uprzejmości, a oprócz tego oddać Ci troszkę drewna za trzy kamienie i dwa zboża. Jeśli się zgadzasz, naciśnij dowolny klawisz”.

Aktualny stan rozgrywki widać jak na dłoni.


 

Facebook Comments

5 komentarzy

 1. No cóż, wygląda dziwnie, ale pewnie wersję “niekrzaczkową” kupię 🙂

 2. Też kupię. 🙂

 3. A mnie troche dziwi slabo wykorzystana moc konsoli. Tzn. jesli juz mialbym grac w Catana na konsoli chcialbym aby zachwycal graficznie 😉

 4. Polecam wersję na xboxa 360.
  jest miodna 🙂
  Z tego, co widzę ze screenów, wersja na ps3 jest nudna i mało atrakcyjna

 5. @Anonim – ekstra. czyli jak mam PS3 i chciałbym sobie zagrać w Osadników to polecasz kupić XBOXa? No tak – generalnie wyjście zaiste genialne ……

  Sorry, ale mam tyle tytułów znacznie lepszych na PS3, że nie wpadłbym na to, żeby kupować dla planszówki XBOXa 🙂

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

14 − czternaście =