Home / News / Dominion najlepszą grą Pionka!

Dominion najlepszą grą Pionka!

Na stronie Pionka pojawiło się już info jaka gra została wybrana najlepszą grą imprezy! Wygrał – co nie jest niespodzianką – Dominion. Kolejne miejsca i krótkie omówienie znajdziecie na stronie imprezy.


 

Facebook Comments

7 komentarzy

  1. No i świetnie! Dominion w podwójnej koronie 🙂 Obawiałem się, że Rythm & Boulet zgarnie wszystko, a tu miła niespodzianka. Dodam jeszcze, że w czasie głosowania na swoje tytuły Pionka mocno łamałem się czy nie wpisać tam Dominion. Nie grałem jednak w niego na konwencie i stwierdziłem, że byłoby to nie do końca zgonie z regułami zabawy. Całe szczęście wygrał bez mojego poparcia 🙂

  2. Jak widać spisek p.t. Dominion ogarnął już cały świat. Pora, żeby La Resistance zajął się tą sprawą. 😉

  3. Geko la Resistance właśnie broni świat przed nudnymi grami robionymi przez nudnych Niemców (vide coś o rolnikach, nie pamiętam nazwy:)), niosąc na swych sztandarach gry wielkiego formatu z Dominionem na czele!

  4. to dopiero jest hype 🙂

  5. Wielkiego formatu to są Owieczki Wielkoformatowe Egmontu. A Agricola przynajmniej jest o czymś, a nie o tasowaniu kart :-p

  6. taaaa, zaiste Agricola jest jest o czymś. Można się wcielić w Macieja Borynę i wystartować w konkursie rzutu broną na odległość:)

  7. To, że wielu odrzuca tematyka rolnicza jest faktem (choć dziwne dlaczego tylu ludzi cieszy się jak dzieci z tematyki zombie, a produkowanie jedzenia – bez którego nie mogliby przeżyć – jest takie fee i wstydliwe) nie zmienia tego, że w Agricoli temat jest bardzo mocny. W Dominion cała ta zabawa w kupowanie posiadłości i korzystanie z różnych pomocników jest dosyć naciągana pod względem tematu.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

16 + dwa =