Home / News / The Great American Railroad Game wykreślony

The Great American Railroad Game wykreślony

Wszyscy, którzy szykowali się na nową edycję Stephensons Rocket Reinera Knizii, czyli kolejową grę The Great American Railroad Game, umiejscowioną w USA, będą rozczarowani. Rio Grande Games ogłosiło, że nie planuje jednak wydania tej gry. Dokładnych powodów decyzji nie podano. Czyżby i w branży planszówek kryzys dawał się we znaki i anuluje się niepewne inwestycje? Bardzo możliwe.


 

Facebook Comments

4 komentarze

  1. Wielka szkoda, wielka szkoda

  2. Skoro sądzicie, że Jay Tummelson wykreślił Rocket/Railroad z uwagi na kryzys, to Jay na pewno już dość dawno temu zaczął zauważać albo sygnały zwiastując kryzys, albo po prostu pewne kategorie gier się w Stanach za dobrze nie sprzedają, bo nie doszło do wydania także kilku innych gier, które wstępnie zapowiadano, a na reedycję Ra czekamy już conjamniej od pół roku.

    Jednak zaradni Polacy mogą poprosić Knizię o przerobienie gry na budowę torów w terenach Polski pod zaborami 🙂 mogłoby być ciekawie!

  3. lista potencjalnych reprintów Rio Grande dość długa. Sam wyglądam powrotu Goa.

  4. Ja dobrych kilka miesiecy temu sobie kupilem na ludibay.net i to za jakies smieszne pieniadze (cos kolo 15 euro, ktore wtedy stalo okolo 3 pln). Mieli to w permanentnej promocji, ale chyba sie skonczylo z tego co wlasnie widze (tzn. promocja jest, ale dostepnosc juz gorsza).

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

9 + siedemnaście =