Home / News / Piracki konkurs na BGG

Piracki konkurs na BGG

Jeśli: jesteś planszówkowym świrem, który spędza sporo czasu w serwisie społecznościowym Boardgamegeek.com i w pocie czoła zbierasz wirtualną walutę geekgold, oraz kolekcjonujesz microbadges i/lub uwielbiasz gry o tematyce pirackiej może cię zainteresować niecodzienny konkurs ogłoszony przez producenta gry Pirate King.

W konkursie promującym grę może wziąć udział każdy zarejestrowany użytkownik BGG. Należy odpowiedzieć na 8 związanych z Pirate Kingiem pytań, jednak błędne odpowiedzi nie odbierają nam szans na nagrody, a jedynie znacznie je zmniejszają. Po prostu za każdą poprawną odpowiedź jedna karteczka z naszym nickiem ląduje w puli, z której jakaś amerykańska blond piękność o imieniu Mary lub Lucy wylosuje grono laureatów. Dodatkowo jedną „karteczkę” mamy za samo wzięcie udziału w konkursie tak więc każdy ma szansę na od 1 do 9 w puli.

Odpowiedzi na większość z ośmiu pytań można w kilka minut znaleźć na podstronie BGG dotyczącej gry Pirate King!

Główną nagrodą w konkursie jest piracki portret zwycięzcy, który sporządzi autor grafik do gry, oraz oczywiście egzemplarz gry. Dziewięciu innych szczęściarzy otrzyma same egzemplarze Pirates King’a. Co więcej (tu każdy prawdziwy geek się cieszy!) każdy uczestnik konkursu otrzyma specjalne, pirackie microbadge!

Choć sama gra nie ma najpochlebniejszych recenzji, złośliwi nazywają ja wręcz Piratopoly, to sam pomysł na konkurs jest oryginalny. Zabawa trwa do 30 listopada pod tym adresem.


 

Facebook Comments

3 komentarze

  1. Mozna wymiecić jednago badża na inny? Na zasadzie mam już pirackiego i mi się znudził chcialbym nowego lecz mnie nie stać, wieć kasuję staregi i wybieram nowego. CZy jak skasujesz to już na amen i bezpowrotnie.

  2. Nie jestem specem, ale badgy możesz mieć chyba do oporu, wybierasz jedynie te pięć które będą się wyświetlać pod twoim avatarem. Am I right old geeks?

  3. tak, mozesz miec dowolnie duzo, i tylko zonglowac tym co sie wyswietla. jak cos skasujesz to nie wroci, nie ma mozliwosci oddania badge-a zeby odzyskac te 15 GG.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

11 − siedem =