Home / News / Upadek Hiszpanii

Upadek Hiszpanii

Niestety, kolejny kraj padł pod naporem agentów niemieckiego imperializmu. Mimo naszych raportów demaskujących prawdziwe oblicze “niewinnej zabawy” w rolników, otumanione nasilającą się propagandą społeczeństwo wybrało Agricolę na hiszpańską Grę Roku 2008. Mimo, iż wśród finalistów plebiscytu były takie tytuły jak Ubongo, Kingsburg, 6 bierze!, Time’s Up i Bandu, po raz kolejny Agricola wygrała. Nasi obserwatorzy donoszą o wielu nieprawidłowościach oraz manipulacjach, które miały miejsce podczas głosowania, co stawia pod znakiem zapytania uczciwość wyborów. Chcemy Was zapewnić, iż nie ustaniemy w naszej pogoni za sprawiedliwością i prowokacje oraz matactwa popleczników zgniłego zachodu nie pozostaną bez kary. La Resistance czuwa!


 

Facebook Comments

16 komentarzy

 1. w przyszłym roku La Resistance będzie miała kolejnego sztandarowego wroga z Niemiec 🙂 – Le Havre (ten samo twórca o zgrozo)

 2. Pomimo, że Le Havre mi się podoba, nie czuję, żeby mógł odnieść podobny sukces.

 3. Spokojnie, Hiszpania juz nie takie rzeczy przezyla – podboj arabski, rozpad kalifatu, Rekonkwiste, wygnanie moryskow, Napoleona, wojne domowa – to moze animeeple jej nie zrobia az takiej krzywdy. 😉

 4. La Resistance w przyszłym roku będzie mogła spocząć na laurach i paść brzuchy grając w planszówki bo Le Havre zostanie zjedzony na śniadanie przez Dominiona, który wszak bliski jest sercu każdego rewolucjonisty;)

 5. Dominion wkrótce okaże się słabym rewolucjonistą, przekupionym przez czteroosobowe Towarzystwo d/s Walki z Agricolą, czytającym slogany z kartki i bez krzty charyzmy.
  A jak widać na zdjęciu, kobiety w Hiszpanii wiedzą co dobre i co warto nagradzać :-]
  Niech Żyje ‘Gric’!

 6. Jeszcze tylko dodam, że dwie panie na pierwszym planie zagrały właśnie w Dominion. Wolą wrócić do domu na ulubioną telenowelę. Osoby na dalszym planie właśnie zagrały w Agricolę i teraz cierpliwie stoją w kolejce po swój egzemplarz :p

 7. Na szczęscie w Polsce będzie miała być moze mocneijszych konkurentów. I raczej też nie wygra Gry Graczy Games Fanatic co?

 8. Te dwie Panie na pierwszym planie wyszły z kolejki po Agricolę bo dowiedziały się, że w klubie, przecznicę dalej można zagrać w Dominion. :p

 9. Przecież to są szachistki.

 10. Jakie tam szachistki. A nie widzisz jak sa ubrane? Jasno dają do zrozumienia jaką strategie najbardziej lubią. Co prawda kolor był pierwotnie pomarańczowo-zółty, ale gorąca południowa krew sprawiła, że marchewa (a właściwie dynia 😉 stała się czerwona 😉

 11. Poznaliśmy już gry, które otrzymały tytuł gry miesiąca, a gdzie dziewczyna miesiąca?

 12. Wydaje mi się że wygrała wiejska piękność, zaraz za nią była wiejska dziewka

 13. Hm, chłopomania?

 14. Dziekuje towarzysze za liczny odzew. Nie watpie, ze z takim poparciem rewolucja jest na wyciagniecie reki.
  Poki co La Resistance skupia sie na walczeniu z A. – brak nam srodkow na walke na kilku frontach.
  Poczatek przyszlego roku bedzie od nas wymagal nie lada wysilkow w Polsce – mam nadzieje, ze wszyscy dolozycie wysilkow, bysmy osiagneli sukces.
  Geko – cieszy mnie Twoja ewolucja. Od “co maja wybory Miss wspolnego z tematem posta”, po “chcemy wyborow dziewczyny miesiaca”. Brawo! Moze nie jestes jeszcze stracony i wkrotce La Resistance zyska kolejnego sojusznika.

  Filippos – serce rosnie obserwujac takiego bojownika o szczerym sercu i ostrym jak brzytwa umysle. Dominion w domu kazdego rewolucjonisty powinien lezec tuz obok czerwonej ksiazeczki Commendante.

  Revolucion o muerte!

 15. Chciałem nawet zgłosić swój akces do La Resistance jako tajnego age.. wolontariusza w dobrej sprawie. Mogę poroznosić ulotki, rozwalić kilka pudełek Domi… Agricoli, itd. Może się przydam ;-p

  Co do wyborów dziewczyny miesiąca, to proszę się nie wymigiwać od pracy, tow. Don Simon, tylko ogłosić wyniki ;-P

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

siedem − dwa =