Home / Aktualności / Upadek Hiszpanii

Upadek Hiszpanii

hiszpaniaNiestety, kolejny kraj padł pod naporem agentów niemieckiego imperializmu. Mimo naszych raportów demaskujących prawdziwe oblicze “niewinnej zabawy” w rolników, otumanione nasilającą się propagandą społeczeństwo wybrało Agricolę na hiszpańską Grę Roku 2008. Mimo, iż wśród finalistów plebiscytu były takie tytuły jak Ubongo, Kingsburg, 6 bierze!, Time’s Up i Bandu, po raz kolejny Agricola wygrała. Nasi obserwatorzy donoszą o wielu nieprawidłowościach oraz manipulacjach, które miały miejsce podczas głosowania, co stawia pod znakiem zapytania uczciwość wyborów. Chcemy Was zapewnić, iż nie ustaniemy w naszej pogoni za sprawiedliwością i prowokacje oraz matactwa popleczników zgniłego zachodu nie pozostaną bez kary. La Resistance czuwa!


 

Facebook Comments

16 komentarzy

 1. Avatar

  w przyszłym roku La Resistance będzie miała kolejnego sztandarowego wroga z Niemiec 🙂 – Le Havre (ten samo twórca o zgrozo)

 2. Avatar

  Pomimo, że Le Havre mi się podoba, nie czuję, żeby mógł odnieść podobny sukces.

 3. Avatar

  Spokojnie, Hiszpania juz nie takie rzeczy przezyla – podboj arabski, rozpad kalifatu, Rekonkwiste, wygnanie moryskow, Napoleona, wojne domowa – to moze animeeple jej nie zrobia az takiej krzywdy. 😉

 4. Avatar

  La Resistance w przyszłym roku będzie mogła spocząć na laurach i paść brzuchy grając w planszówki bo Le Havre zostanie zjedzony na śniadanie przez Dominiona, który wszak bliski jest sercu każdego rewolucjonisty;)

 5. Avatar

  Dominion wkrótce okaże się słabym rewolucjonistą, przekupionym przez czteroosobowe Towarzystwo d/s Walki z Agricolą, czytającym slogany z kartki i bez krzty charyzmy.
  A jak widać na zdjęciu, kobiety w Hiszpanii wiedzą co dobre i co warto nagradzać :-]
  Niech Żyje ‘Gric’!

 6. Avatar

  Jeszcze tylko dodam, że dwie panie na pierwszym planie zagrały właśnie w Dominion. Wolą wrócić do domu na ulubioną telenowelę. Osoby na dalszym planie właśnie zagrały w Agricolę i teraz cierpliwie stoją w kolejce po swój egzemplarz :p

 7. Avatar

  Na szczęscie w Polsce będzie miała być moze mocneijszych konkurentów. I raczej też nie wygra Gry Graczy Games Fanatic co?

 8. Avatar

  Te dwie Panie na pierwszym planie wyszły z kolejki po Agricolę bo dowiedziały się, że w klubie, przecznicę dalej można zagrać w Dominion. :p

 9. Avatar

  Przecież to są szachistki.

 10. Avatar

  Jakie tam szachistki. A nie widzisz jak sa ubrane? Jasno dają do zrozumienia jaką strategie najbardziej lubią. Co prawda kolor był pierwotnie pomarańczowo-zółty, ale gorąca południowa krew sprawiła, że marchewa (a właściwie dynia 😉 stała się czerwona 😉

 11. Avatar

  Poznaliśmy już gry, które otrzymały tytuł gry miesiąca, a gdzie dziewczyna miesiąca?

 12. Avatar

  Wydaje mi się że wygrała wiejska piękność, zaraz za nią była wiejska dziewka

 13. Avatar

  Hm, chłopomania?

 14. Avatar

  Dziekuje towarzysze za liczny odzew. Nie watpie, ze z takim poparciem rewolucja jest na wyciagniecie reki.
  Poki co La Resistance skupia sie na walczeniu z A. – brak nam srodkow na walke na kilku frontach.
  Poczatek przyszlego roku bedzie od nas wymagal nie lada wysilkow w Polsce – mam nadzieje, ze wszyscy dolozycie wysilkow, bysmy osiagneli sukces.
  Geko – cieszy mnie Twoja ewolucja. Od “co maja wybory Miss wspolnego z tematem posta”, po “chcemy wyborow dziewczyny miesiaca”. Brawo! Moze nie jestes jeszcze stracony i wkrotce La Resistance zyska kolejnego sojusznika.

  Filippos – serce rosnie obserwujac takiego bojownika o szczerym sercu i ostrym jak brzytwa umysle. Dominion w domu kazdego rewolucjonisty powinien lezec tuz obok czerwonej ksiazeczki Commendante.

  Revolucion o muerte!

 15. Avatar

  Chciałem nawet zgłosić swój akces do La Resistance jako tajnego age.. wolontariusza w dobrej sprawie. Mogę poroznosić ulotki, rozwalić kilka pudełek Domi… Agricoli, itd. Może się przydam ;-p

  Co do wyborów dziewczyny miesiąca, to proszę się nie wymigiwać od pracy, tow. Don Simon, tylko ogłosić wyniki ;-P

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

8 − 6 =