Home / News / Trailer Battlestar Galactica: The Board Game

Trailer Battlestar Galactica: The Board Game

Wydawnictwo Fantasy Flight Games zamieściło zapowiedź swojej najnowszej gry Battlestar Galactica: The Board Game w formie trailera. Film można ściągnąć w małej i dużej wersji. Dajcie znać czy wciąż zainteresowani jesteście tym tytułem i czy czekacie na wersje polską.


 

Facebook Comments

9 komentarzy

 1. Dla mnie jest to najbardziej oczekiwana gra jak do tej pory. Nie grałem do tej pory w żadne powalające gry w klimatach sf (jedynie podszedł mi Space Dealer, niedługo pierwsze rozgrywki w Galaxy Trucker i Race For The Galaxy). Jako duży zwolennik gatunku i wielbiciel Battlestar Galactica ostrzę sobie na to pazurki. Czekam też na info o polskim wydaniu, które stoi obecnie pod znakiem zapytania (najwyżej sięgnę po anglojęzyczne).

 2. Absolutnie na to czekam.

 3. Mam już wersję angielską, więc pewno nie kupie polskiej, ale gra naprawdę ciekawa.

 4. Zdecydowanie czekam na v. PL.

 5. Ja też tylko PL. BSG jest dla mnie ‘A must have’ i nie przewiduję, żeby to miało się zmienić.

  Angielską wersją z kolei zupełnie nie jestem zainteresowany – w mojej ekipie się nie przyjmie

 6. A ja w ogóle nie czekam. Nie śni mi się po nocach. Ani o niej nie marze. I pewno nie kupię. Ale z ciekawości chętnie zagram 🙂

 7. Czekam i doczekać się nie mogę. Sci-fi to jeden z kilku settingów, które mnie najbardziej rajcują (obok orientu, XIX wieku i obu wojen światowych). Jestem też fanem serialu.

  Jak będzie wersja PL, to super. Jak nie, to łyknę anglika.

 8. Dla nieposiadających Quick Time, wrzucilem na YouTube: http://www.youtube.com/watch?v=pR_FLnTii2o

 9. Dla mnie to w tej chwili jedyna gra, ktora jest na rynku, a ktora bym kupil w ciemno. Niestety juz nie mam miajesca na polkach i musze najpierw zrobic jakies jesienne, poEssenowe porzadki…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

16 − 10 =