Home / News / Stary Świat znów w opałach

Stary Świat znów w opałach

W czasie zakończonego konwentu Lucca Comics & Games we Włoszech, szef  Fantasy Flight Games i autor wielu znanych gier Christian T. Petersen, ogłosił pracę nad bardzo ciekawą grą planszową.  Chaos Over the Old World zostanie stworzony na licencji Games Workshop i przeniesie nas do uniwersum Warhammer Fantasy Role Play.

Gracze przejmą rolę jednego z bogów Chaosu – Khorna, Nurgla, Slaanesha lub Tzeentcha – celem zostanie jak najbardziej destrukcyjną siłą we wszechświecie. Czy budzą się już w was negatywne emocje? Bo we mnie jak najbardziej. Choć nie jestem fanem ameritrashu mam wielki sentyment do WFRP. Trzymam kciuki, aby stworzyli coś w stylu np. Starcrafta, świetny klimat i nowoczesna mechanika. Premiera – drugi kwartał 2009. Będę miał oko na ten tytuł.


 

Facebook Comments

8 komentarzy

  1. Brzmi dobrze oby sprawdzily się życzenia, wzgleem nowoczesnej mechaniki.

  2. Chetnie sie zapoznam. Choc pod koniec mojej RPGowej kariery Warhammera z roznych wzgledow nie znosilem (do dzis uwazam, ze sposob, w jaki ten swiat jest skonstruowany to w wielu aspektach porazka), to jednak jakis tam sentyment pozostal. 😉

  3. Zapowiada się obowiązkowy zakup 🙂

  4. Slaanesha 🙂

  5. Ot i błędy copy-paste 😀

  6. No jak dla mnie ntytuł obowiązkowy, będe się za nim rozglądał jak nic. Pieniązki to już zaczne odkładac aby potem jak na zawołanie kupić.
    Myslę, ze FFG nie zepsuje licencji. Licze, że będzie to świetna planszówka od mistrzów z FFG. powaliac będzie mechaniką, wykonaniem i miodnością. Oby mnei nie zawiedli. Moze jak dobrze się sprzeda to nawet jakiś dodatek potem zrobią. Jak najbradziej czekam na wieści z FFG odnośnie tego tyttułu i juz zaczynam zacierać rączki.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

dwa × 1 =