Home / News / Pancho wraca do akcji!

Pancho wraca do akcji!

Minęły trzy miesiące od mojego ostatniego wpisu na Games Fanatic. Wpisu, który nie napawał optymizmem. Po trzech miesiącach wojaży po szpitalach, nerwów, stresów, wreszcie mamy córeczkę w domu i sytuacja się ustabilizowała, przynajmniej na ile to możliwe. Co za tym idzie znowu mogę poświęcać pewne zasoby wolnego czasu na swoje ukochane hobby i nie omieszkam z tego korzystać. Przynajmniej do momentu gdy będzie to możliwe.

Trzy miesiące to spory kawał czasu jeżeli chodzi o liczbę gier, które zostały wydane, spotkań, które miały miejsce czy wydarzeń jakie się zdarzyły w planszówkowym światku. Dużo muszę nadrobić, ale muszę się pochwalić, że nadrabiam z pracowitością wołu. Poznaję kolejne tytuły, testuję nowe mechaniki, czytam co też istotnego miało miejsce na forum www.gry-planszowe.pl, zapoznaję się ze światowymi premierami i wysłuchuję wciąż pojawiających się relacji poessenowych. Nie próżnuję, o to co to nie!

Mam nadzieję, że w najbliższym czasie Games Fanatic znowu odżyje, do Świata Gier Planszowych uda mi się stworzyć kilka tekstów, a w zanadrzu czeka jeszcze parę atrakcyjnych projektów, nad którymi rozpoczynam pracę i mam nadzieję, że przypadną wam do gustu. Przy okazji dziękuję reszcie chłopaków, że nie pozwolili, aby blog zarósł wirtualnymi chwastami i go nadal rozwijali. Tak więc jak to mówią za Atlantykiem – Stay tuned! Pancho wraca do akcji!


 

Facebook Comments

2 komentarze

  1. Adam (folko) Kaluza

    Witaj w domu 🙂

  2. Nawet nie wiesz, jak sie ciesze!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

dwadzieścia − trzynaście =