Home / News / HysteriCoach Hockey – ciekawostka

HysteriCoach Hockey – ciekawostka

Ponieważ piłka nożna nie jest specjalnie popularna w Ameryce Północnej włoski wydawca gry wpadł na pomysł, aby zrobić wersje HysteriCoach związaną z hokejem. No i rzucić to na rynek amerykański i kanadyjski. Wszystko prawdopodobnie takie jak w oryginale z wyjątkiem nowego projektu graficznego. Tak więc zrobiłem na BGG wpis o tej grze i podczas wrzucania grafik zauważyłem dość ciekawą informację…

Spójrzcie na lewy dolny róg:

Czas na spekulacje… 🙂


 

Facebook Comments

5 komentarzy

 1. może to nasza polska Granna wyprodukowała dla nich grę, bo mają już na koncie gry na zamówienia, m.in. dla francuskich producentów.

  http://granna.pl -> link: Usługi

 2. Adam (folko) Kaluza

  Hmmm nie mówiłem Wam, że kupiłem nową drukarkę ??
  😀

 3. W sumie to mnie ta informacja nie dziwi. Produkcja gier w Polsce jest tańsza niż w krajach Europy zachodniej, do tego transport nie zajmuje ponad miesiąca (jak to ma miejsce w przypadku produkcji w Chinach), jeżeli produkt wychodzi na rynki europejksie to omijane w ten sposób jest cło – widać same zalety.

  Spekulacje? – jeżeli wyprodukowała to jakaś firma produkująca gry to pewnie Trefl lub Granna, jednak w Polsce przecież jest jeszcze masa drukarni, które przygotowują różne rzeczy na rynek europejski.

 4. spekulacje – e, no chłopaki, dajcie z siebie trochę więcej wyobraźni.

  Ja myślę, że hystericoach po dobrej recenzji Pancha dojrzała w końcu Lacerta! I to jest ten szlagier którym szachują nas na koniec tego roku, po Puerto.
  Juz nawet rozpoczęli produkcję (jak widać), ale na razie na rynek amerykański, by się obcykać z drukarnią… i do Polski rzucic PORDUKT NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI i NAJNIŻSZEJ CENY
  😉

  PS. Ha, fajne info! Granna rulez

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

5 × 1 =